Nasze studio DTP

Profesjonalne studio graficzne którym dysponujemy oraz doświadczony zespół grafików jest w stanie podjąć się najbardziej ambitnego wyzwania. Projektujemy od podstaw niemal każdy pomysł który da się przelać na papier. Przygotowujemy i poprawiamy projekty do druku wykonane przez naszych Klientów. Powierzając nam swój projekt do druku Klient może być pewien iż sprawdzimy go bardzo dokładnie, w razie potrzeby poprawimy. Jeśli wymaga tego potrzeba to wyślemy klientowi Proffa kolorystycznego w celu sprawdzenia kolorystyki projektu.

Jak przygotować poprawny projekt?

Jaki format pliku?
Jaka rozdzielczość?
Jaka przestrzeń barwna?
Co z fontami?

Najczęściej popełniane błędy w projektach

Niska rozdzielczość zdjęć: 40
Brak spadów w dokumencie: 85
Niepoprawna przestrzeń barwna: 55
inne: 20

Jak nam przesłać plik do druku?

Przesłać do nas plik można na wiele sposobów. Jeśli plik jest mały (do 30MB) można go dołączyć do wiadomości e-mail. Jeśli jest dużo większy wtedy proponujemy umieścić go na naszym serwerze FTP. Aby zalogować się do naszego FTP-a trzeba pobrać bezpłatnego dowolnego klienta obsługującego protokół FTP np: Total Commander dla systemów Windows lub Cyberduck, FileZilla, ForkLift dla systemów MAC. Po zainstalowaniu któregoś z klientów FTP podajemy adres i dane do logowania na nasz serwer. Podstawą jest adres, w naszym przypadku będzie to : ftp.duet.kielce.com.pl następnie wpisujemy użytkownika i hasło. Dla ochrony użytkownika i hasło podajemy indywidualnie.

Poniżej przykład poprawnie wypełnionych danych w tym przypadku klienta FTP jakim był ForkLift dla systemów MAC. Wygląd pól w innych programach będzie bardzo podobny.

ftp